Мемoріал Путівник по Аушвіц-Біркенау

Availability: lot quantity
Dispatched within: 3 days
Delivery: The price does not include any possible payment costs check the delivery methods
Price: 20,00 zł 20.00
quantity pcs.

product unavailable

add to wish list

Description

Путівник містить основну інформацію на тему історії Аушвіц, а також доступним способом представляє експозицію і трасу екскурсії по території бувших концентраційних таборів Аушвіц I та Аушвіц II-Біркенау. Схематичні плани, пронумеровані об’єкти і фотографії дозволяють швидко та легко знайти описи місць під час екскурсії.

Видання складається з двох частин. У першій відтворений загальноприйнятий порядок проведення екскурсії за маршрутом головної виставки (блоки: 4, 5, 6, 7, 11), а також найважливіших місць, таких як: крематорій, газова камера, майданчик перед блоком 11, головний плац і місце страти першого коменданта концентраційного табору Аушвіц - Рудольфа Гесса.

У ній також знаходиться опис національних експозицій, які представляють долю депортованих осіб із різних країн окупованої Європи. Друга частина путівника представляє функції Аушвіц II-Біркенау, а також описує окремі зони, на які був поділений концтабір, і місця, безпосередньо пов’язані із Голокостом: т. зв. рампу, де лікарі СС проводили відбір, руїни газових камер та крематоріїв II, III, IV і V, територію, де висипали людський прах та склади майна, награбованого у євреїв, жертв масового Голокосту.

 

Technical data

ISBN 978-83-7704-267-0
Year of publication 2018
Number of pages 64
Weight 0.15 kg
Type of cover softcover
Dimensions 21 x 12 cm

Shipping costs The price does not include any possible payment costs

Shipping country:
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium